بادی پامپ

Body Pump
ورزش بادی پامپ شکل جدید و پرهیجان برای وارد کردن ورزش و تناسب اندام به زندگی آدمهاست و کلاسهای ورزشی این رشته، این روزها یکی از پرطرفدارترین رشته هاست.
تمرینات بادی پامپ چه فوایدی دارند؟
با مربیان حرفه ای و موزیکهای انگیزه دهنده نه تنها از ورزشتان لذت خواهید برد بلکه با بالا رفتن حجم عضلانی بدنتان و از بین رفتن تدریجی چربیها، خیلی زود شاهد شکل گرفتن و تفکیک عضلاتتان خواهید بود.
در یک جلسه بادی پامپ چند کالری می سوزانید؟
در طول یک جلسه 60 دقیقه ای بادی پامپ، برحسب شدت و سطح کلاس میزان کالری که میسوزانید در حدود 600 کالری خواهد بود.
بادی پامپ چیست؟
بادی پامپ ورزشی هوازی قدرتی است که از هالتر و استپ برای تمرینات قدرتی و استقامتی استفاده می شود. این کلاسها از موزیکهای ویژه و بسیار پرهیجان و انگیزه دهنده استفاده میکند که قدرت و کارایی شما را چندین برابر میکند. کلاسهای بادی پامپ که معمولا 45 تا 60 دقیقه طول میکشند توسط مربیان حرفه ای هدایت می شوند که تمرینات این رشته، تمریناتی بسیار مفرح و البته بسیار سخت هستند که ضربان قلب شما را بالا برده و روی کلیه قسمتهای بدنتان کار میکنند و کالری بسیار بالایی برایتان میسوزاند.
آیا تمرینات بادی پامپ برای کاهش وزن مناسب است؟
تمرینات استقامتی با وزنه راهی عالی برای کالری سوزی و روشی فوق العاده برای عضله سازی است. با بالا رفتن متابولیسم، عضلات با این تمرینات ترمیم می یابند و مدت زمان طولانی بعد از اتمام تمرین همچنان کالری سوزی ادامه خواهد داشت.
با افزایش حجم عضلات بدن هر روز به انرژی بیشتری نیاز خواهید داشت که اگر بخواهید آن وزن را با کم کردن کالری های مصرفی به انجام برسانید، موجب کاهش حجم عضلات خواهد شد. بنابراین با بادی پامپ نه تنها کالری کافی می سوزانید بلکه در زمان ریکاوری نیز همچنان سوختن کالری ادامه می یابد و با افزودن به حجم عضلاتتان می توانید متابولیسمتان را همیشه بالا نگه دارید.
مربی:
بهاره

برای رزرو کلاس اینجا کلیک کنید.